Bij deze het speelschema van de Eredivisie voor het seizoen 2015 – 2016. Bekijk wanneer jouw favoriete club dit jaar moet spelen. Let op: Er kan nog wel eens wat gewijzigd worden door de KNVB. Enjoy!


Speelronde 1 Tijdstip Thuis Uit
vrij 7 aug 2015 20:00 sc Heerenveen De graafschap
zat 8 aug 2015 18:30 PEC Zwolle SC Cambuur
zat 8 aug 2015 19:45 Roda JC Heracles Almelo
zat 8 aug 2015 19:45 ADO Den Haag PSV
zat 8 aug 2015 20:45 Feyenoord FC Utrecht
zon 9 aug 2015 12:30 AZ Ajax
zon 9 aug 2015 14:30 NEC Excelsior
zon 9 aug 2015 14:30 FC Groningen FC Twente
zon 9 aug 2015 16:45 Willem II Vitesse
Speelronde 2
vrij 14 aug 2015 20:00 Vitesse Roda JC
zat 15 aug 2015 18:30 De Graafschap PEC Zwolle
zat 15 aug 2015 19:45 Ajax Willem II
zat 15 aug 2015 19:45 FC Twente ADO Den Haag
zat 15 aug 2015 20:45 Excelsior AZ
zon 16aug 2015 12:30 PSV FC Groningen
zon 16 aug 2015 14:30 SC Cambuur Feyenoord
zon 16 aug 2015 14:30 FC Utrecht sc Heerenveen
zon 16 aug 2015 16:45 Heracles Almelo NEC
Speelronde 3
vrij 21 aug 2015 20:00 FC Groningen Excelsior
zat 22 aug 2015 18:30 Roda JC De graafschap
zat 22 aug 2015 19:45 sc Heerenveen PSV
zat 22 aug 2015 20:45 NEC Ajax
zat 22 aug 2015 20:45 SC Cambuur Heracles Almelo
zon 23 aug 2015 12:30 PEC Zwolle FC Twente
zon 23 aug 2015 14:30 AZ Willem II
zon 23 aug 2015 14:30 ADO Den Haag FC Utrecht
zon 23 aug 2015 16:45 Feyenoord Vitesse
Speelronde 4
vrij 28 aug 2015 20:00 Willem II NEC
zat 29 aug 2015 18:30 FC Utrecht FC Groningen
zat 29 aug 2015 19:45 sc Heerenveen PEC Zwolle
zat 29 aug 2015 19:45 Excelsior De graafschap
zate 29 aug 2015 20:45 Heracles Almelo FC Twente
zon 30 aug 2015 12:30 Ajax ADO Den Haag
zon 30 aug 2015 14:30 AZ Roda JC
zon 30 aug 2015 14:30 Vitesse SC Cambuur
zon 30 aug 2015 16:45 PSV Feyenoord
Speelronde 5
zat 12 sep 2015 18:30 De Graafschap AZ
zat 12 sep 2015 18:30 Roda JC NEC
zat 12 sep 2015 19:45 FC Twente Ajax
zat 12 sep 2015 20:45 SC Cambuur PSV
zat 12 sep 2015 20:45 PEC Zwolle Excelsior
zon 13 sep 2015 12:30 FC Groningen sc Heerenveen
zon 13 sep 2015 14:30 Feyenoord Willem II
zon 13 sep 2015 14:30 ADO Den Haag Heracles Almelo
zon 13 sep 2015 16:45 FC Utrecht Vitesse
Speelronde 6
vrij 18 sep 2015 20:00 NEC sc Heerenveen
zat 19 sep 2015 18:30 sc Cambuur FC Twente
zat 19 sep 2015 19:45 PEC Zwolle ADO Den Haag
zat 19 sep 2015 19:45 Heracles Almelo PSV
zat 19 sep 2015 20:45 Willem II FC Utrecht
zon 20 sep 2015 12:30 Roda JC Feyenoord
zon 20 sep 2015 14:30 Excelsior Ajax
zon 20 sep 2015 14:30 Vitesse De Graafschap
zon 20 sep 2015 16:45 FC Groningen AZ
Speelronde 7
zat 26 sep 2015 18:30 sc Heerenveen Vitesse
zat 26 sep 2015 18:30 FC Utrecht SC Cambuur
zat 26 sep 2015 19:45 Ajax FC Groningen
zat 26 sep 2015 20:45 AZ Heracles Almelo
zat 26 sep 2015 20:45 PSV NEC
zon 27 sep 2015 12:30 De Graafschap Willem II
zon 27 sep 2015 14:30 Feyenoord PEC Zwolle
zon 27 sep 2015 14:30 ADO Den Haag Excelsior
zon 27 sep 2015 16:45 FC Twente Roda JC
Speelronde 8
vrij 2 okt 2015 20:00 Heracles Almelo sc Heerenveen
zat 3 okt 2015 18:30 NEC ADO Den Haag
zat 3 okt 2015 19:45 Roda JC SC Cambuur
zat 3 okt 2015 19:45 Willem II PEC Zwolle
zat 3 okt 2015 20:45 Excelsior FC Utrecht
zon 4 okt 2015 12:30 De Graafschap Feyenoord
zon 4 okt 2015 14:30 Ajax PSV
zon 4 okt 2015 14:30 Vitesse FC Groningen
zon 4 okt 2015 16:45 AZ FC Twente
Speelronde 9
zat 17 okt 2015 18:30 SC Cambuur AZ
zat 17 okt 2015 18:30 FC Groningen Willem II
zat 17 okt 2015 19:45 Heracles Almelo Ajax
zat 17 okt 2015 20:45 FC Utrecht Roda JC
zat 17 okt 2015 20:45 PSV Excelsior
zon 18 okt 2015 12:30 FC Twente NEC
zon 18 okt 2015 14:30 sc Heerenveen Feyenoord
zon 18 okt 2015 14:30 ADO Den Haag De Graafschap
zon 18 okt 2015 16:45 PEC Zwolle Vitesse
Speelronde 10
vrij 23 okt 2015 20:00 PEC Zwolle FC Utrecht
zat 24 okt 2015 18:30 Willem II sc Heerenveen
zat 24 okt 2015 19:45 De Graafschap Heracles Almelo
zat 24 okt 2015 19:45 FC Twente PSV
zat 24 okt 2015 20:45 Roda JC Excelsior
zon 25 okt 2015 12:30 SC Cambuur ADO Den Haag
zon 25 okt 2015 14:30 Vitesse Ajax
zon 25 okt 2015 14:30 NEC FC Groningen
zon 25 okt 2015 16:45 Feyenoord AZ
Speelronde 11
vrij 30 okt 2015 20:00 Heracles Almelo Willem II
zat 31 okt 2015 18:30 FC Groningen PEC Zwolle
zat 31 okt 2015 19:45 Ajax Roda JC
zat 31 okt 2015 19:45 Excelsior Vitesse
zat 31 okt 2015 20:45 De Graafschap PSV
zon 1 nov 2015 12:30 ADO Den Haag Feyenoord
zon 1 nov 2015 14:30 sc Heerenveen SC Cambuur
zon 1 nov 2015 14:30 FC Utrecht FC Twente
zon 1 nov 2015 16:45 AZ NEC
Speelronde 12
vrij 6 nov 2015 20:00 Roda JC ADO Den Haag
zat 7 nov 2015 18:30 FC Twente sc Heerenveen
zat 7 nov 2015 19:45 NEC De Graafschap
zat 7 nov 2015 19:45 Willem II Excelsior
zat 7 nov 2015 20:45 PEC Zwolle Heracles Almelo
zon 8 nov 2015 12:30 PSV FC Utrecht
zon 8 nov 2015 14:30 SC Cambuur FC Groningen
zon 8 nov 2015 14:30 Feyenoord Ajax
zon 8 nov 2015 16:45 Vitesse AZ
Speelronde 13
zat 21 nov 2015 18:30 AZ sc Heerenveen
zat 21 nov 2015 18:30 Roda JC PEC Zwolle
zat 21 nov 2015 19:45 Ajax SC Cambuur
zat 21 nov 2015 20:45 Willem II PSV
zat 21 nov 2015 20:45 De Graafschap FC Groningen
zon 22 nov 2015 12:30 Heracles Almelo Excelsior
zon 22 nov 2015 14:30 Feyenoord FC Twente
zon 22 nov 2015 14:30 NEC FC Utrecht
zon 22 nov 2015 16:45 ADO Den Haag Vitesse
Speelronde 14
vrij 27 nov 2015 20:00 SC Cambuur De Graafschap
zat 28 nov 2015 18:30 sc Heerenveen Roda JC
zat 28 nov 2015 19:45 Excelsior Feyenoord
zat 28 nov 2015 20:45 FC Twente Willem II
zon 29 nov 2015 12:30 Vitesse NEC
zon 29 nov 2015 14:30 PEC Zwolle Ajax
zon 29 nov 2015 14:30 FC Groningen ADO Den Haag
zon 29 nov 2015 14:30 FC Utrecht Heracles Almelo
zon 29 nov 2015 16:45 PSV AZ
Speelronde 15
vrij 4 dec 2015 20:00 AZ ADO Den Haag
zat 5 dec 2015 18:30 Excelsior FC Twente
zat 5 dec 2015 19:45 De Graafschap FC Utrecht
zat 5 dec 2015 19:45 Vitesse PSV
zat 5 dec 2015 20:45 Ajax sc Heerenveen
zon 6 dec 2015 12:30 Willem II SC Cambuur
zon 6 dec 2015 14:30 Feyenoord Heracles Almelo
zon 6 dec 2015 14:30 NEC PEC Zwolle
zon 6 dec 2015 16:45 Roda JC FC Groningen
Speelronde 16
vrij 11 dec 2015 20:00 sc Heerenveen Excelsior
zat 12 dec 2015 18:30 ADO Den Haag Willem II
zat 12 dec 2015 19:45 SC Cambuur NEC
zat 12 dec 2015 19:45 PSV Roda JC
zat 12 dec 2015 20:45 FC Twente De Graafschap
zon 13 dec 2015 12:30 FC Utrecht Ajax
zon 13 dec 2015 14:30 PEC Zwolle AZ
zon 13 dec 2015 14:30 FC Groningen Feyenoord
zon 13 dec 2015 16:45 Heracles Almelo Vitesse
Speelronde 17
vrij 18 dec 2015 20:00 Vitesse FC Twente
zat 19 dec 2015 18:30 Willem II Roda JC
zat 19 dec 2015 19:45 AZ FC Utrecht
zat 19 dec 2015 19:45 PSV PEC Zwolle
zat 19 dec 2015 20:45 Heracles Almelo FC Groningen
zon 20 dec 2015 12:30 Excelsior SC Cambuur
zon 20 dec 2015 14:30 sc Heerenveen ADO Den Haag
zon 20 dec 2015 14:30 NEC Feyenoord
zon 20 dec 2015 16:45 Ajax De Graafschap
Winterstop
Speelronde 18
vrij 15 jan 2016 20:00 FC Twente Heracles Almelo
zat 16 jan 2016 18:30 SC Cambuur Vitesse
zat 16 jan 2016 19:45 PEC Zwolle sc Heerenveen
zat 16 jan 2016 19:45 Roda JC AZ
zat 16 jan 2016 20:45 De Graafschap Excelsior
zon 17 jan 2016 12:30 ADO Den Haag Ajax
zon 17 jan 2016 14:30 Feyenoord PSV
zon 17 jan 2016 14:30 FC Groningen FC Utrecht
zon 17 jan 2016 16:45 NEC Willem II
Speelronde 19
vrij 22 jan 2016 20:00 FC Groningen NEC
zat 23 jan 2016 18:30 Heracles Almelo De Graafschap
zat 23 jan 2016 19:45 Ajax Vitesse
zat 23 jan 2016 19:45 Excelsior Roda JC
zat 23 jan 2016 20:45 sc Heerenveen Willem II
zon 24 jan 2016 12:30 AZ Feyenoord
zon 24 jan 2016 14:30 FC Utrecht PEC Zwolle
zon 24 jan 2016 14:30 PSV FC Twente
zon 24 jan 2016 16:45 ADO Den Haag SC Cambuur
Speelronde 20
din 26 jan 2016 18:30 Willem II FC Groningen
din 26 jan 2016 20:45 Ajax Heracles Almelo
woe 27 jan 2016 18:30 AZ SC Cambuur
woe 27 jan 2016 18:30 NEC FC Twente
woe 27 jan 2016 19:45 De Graafschap ADO Den Haag
woe 27 jan 2016 20:45 Excelsior PSV
woe 27 jan 2016 20:45 Vitesse PEC Zwolle
don 28 jan 2016 18:45 Roda JC FC Utrecht
don 28 jan 2016 20:45 Feyenoord sc Heerenveen
Speelronde 21
vrij 29 jan 2016 20:00 Willem II Heracles Almelo
zat 30 jan 2016 18:30 Vitesse Excelsior
zat 30 jan 2016 19:45 PEC Zwolle FC Groningen
zat 30 jan 2016 19:45 PSV De Graafschap
zat 30 jan 2016 20:45 NEC AZ
zon 31 jan 2016 12:30 Roda JC Ajax
zon 31 jan 2016 14:30 SC Cambuur sc Heerenveen
zon 31 jan 2016 14:30 Feyenoord ADO Den Haag
zon 31 jan 2016 16:45 FC Twente FC Utrecht
Speelronde 22
vrij 2 feb 2016 20:00 Excelsior Willem II
zat 3 feb 2016 18:30 ADO Den Haag Roda JC
zat 3 feb 2016 19:45 sc Heerenveen FC Twente
zat 3 feb 2016 19:45 AZ Vitesse
zat 3 feb 2016 20:45 Heracles Almelo PEC Zwolle
zon 4 feb 2016 12:30 Ajax Feyenoord
zon 4 feb 2016 14:30 De Graafschap NEC
zon 4 feb 2016 14:30 FC Groningen SC Cambuur
zon 4 feb 2016 16:45 FC Utrecht PSV
Speelronde 23
vrij 12 feb 2016 20:00 SC Cambuur FC Utrecht
zat 13 feb 2016 18:30 Heracles Almelo AZ
zat 13 feb 2016 19:45 Willem II De Graafschap
zat 13 feb 2016 19:45 Roda JC FC Twente
zat 13 feb 2016 20:45 Vitesse sc Heerenveen
zon 14 feb 2016 12:30 FC Groningen Ajax
zon 14 feb 2016 14:30 PEC Zwolle Feyenoord
zon 14 feb 2016 14:30 Excelsior ADO Den Haag
zon 14 feb 2016 16:45 NEC PSV
Speelronde 24
vrij 19 feb 2016 20:00 ADO Den Haag PEC Zwolle
zat 20 feb 2016 18:30 AZ FC Groningen
zat 20 feb 2016 19:45 sc Heerenveen NEC
zat 20 feb 2016 19:45 PSV Heracles Almelo
zat 20 feb 2016 20:45 FC Twente SC Cambuur
zon 21 feb 2016 16:45 Feyenoord Roda JC
zon 21 feb 2016 14:30 FC Utrecht Willem II
zon 21 feb 2016 14:30 Ajax Excelsior
zon 21 feb 2016 12:30 De Graafschap Vitesse
Speelronde 25
vrij 26 feb 2016 20:00 Excelsior NEC
zat 27 feb 2016 18:30 FC Twente FC Groningen
zat 27 feb 2016 19:45 SC Cambuur PEC Zwolle
zat 27 feb 2016 19:45 PSV ADO Den Haag
zat 27 feb 2016 20:45 Vitesse Willem II
zon 28 feb 2016 12:30 Heracles Almelo Roda JC
zon 28 feb 2016 14:30 De Graafschap sc Heerenveen
zon 28 feb 2016 14:30 FC Utrecht Feyenoord
zon 28 feb 2016 16:45 Ajax AZ
Speelronde 26
vrij 4 maa 2016 20:00 ADO den Haag FC Twente
zat 5 maa 2016 18:30 PEC Zwolle De Graafschap
zat 5 maa 2016 19:45 AZ Excelsior
zat 5 maa 2016 19:45 FC Groningen PSV
zat 5 maa 2016 20:45 sc Heerenveen FC Utrecht
zon 6 maa 2016 12:30 NEC Heracles Almelo
zon 6 maa 2016 14:30 Willem II Ajax
zon 6 maa 2016 14:30 Roda JC Vitesse
zon 6 maa 2016 16:45 Feyenoord SC Cambuur
Speelronde 27
vrij 11 maa 2016 20:00 De Graafschap Roda JC
zat 12 maa 2016 19:45 Willem II AZ
zat 12 maa 2016 19:45 PSV sc Heerenveen
zat 12 maa 2016 18:30 FC Twente PEC Zwolle
zat 12 maa 2016 20:45 Excelsior FC Groningen
zon 13 maa 2016 12:30 FC Utrecht ADO Den Haag
zon 13 maa 2016 14:30 Heracles Almelo SC Cambuur
zon 13 maa 2016 14:30 Vitesse Feyenoord
zon 13 maa 2016 16:45 Ajax NEC
Speelronde 28
vrij 18 maa 2016 20:00 FC Utrecht Excelsior
zat 19 maa 2016 18:30 sc Heerenveen Heracles Almelo
zat 19 maa 2016 19:45 Feyenoord De Graafschap
zat 19 maa 2016 19:45 PEC Zwolle Willem II
zat 19 maa 2016 20:45 SC Cambuur Roda JC
zon 20 maa 2016 12:30 FC Twente AZ
zon 20 maa 2016 14:30 FC Groningen Vitesse
zon 20 maa 2016 14:30 ADO Den Haag NEC
zon 20 maa 2016 16:45 PSV Ajax
Speelronde 29
zat 2 apr 2016 18:30 Heracles Almelo FC Utrecht
zat 2 apr 2016 18:30 De Graafschap SC Cambuur
zat 2 apr 2016 19:45 AZ PSV
zat 2 apr 2016 20:45 Feyenoord Excelsior
zat 2 apr 2016 20:45 Willem II FC Twente
zon 3 apr 2016 12:30 NEC Vitesse
zon 3 apr 2016 14:30 Roda JC sc Heerenveen
zon 3 apr 2016 14:30 ADO Den Haag FC Groningen
zon 3 apr 2016 16:45 Ajax PEC Zwolle
Speelronde 30
vrij 8 apr 2016 20:00 PEC Zwolle Roda JC
zat 9 apr 2016 18:30 Excelsior Heracles Almelo
zat 9 apr 2016 19:45 SC Cambuur Ajax
zat 9 apr 2016 19:45 Vitesse ADO Den Haag
zat 9 apr 2016 20:45 PSV Willem II
zon 10 apr 2016 12:30 sc Heerenveen AZ
zon 10 apr 2016 14:30 FC Utrecht NEC
zon 10 apr 2016 14:30 FC Groningen De Graafschap
zon 10 apr 2016 16:45 FC Twente Feyenoord
Speelronde 31
vrij 15 apr 2016 20:00 De Graafschap FC Twente
zat 16 apr 2016 18:30 Vitesse Heracles Almelo
zat 16 apr 2016 19:45 Feyenoord FC Groningen
zat 16 apr 2016 19:45 AZ PEC Zwolle
zat 16 apr 2016 20:45 Roda JC PSV
zon 17 apr 2016 12:30 Ajax FC Utrecht
zon 17 apr 2016 14:30 Willem II ADO Den Haag
zon 17 apr 2016 14:30 NEC SC Cambuur
zon 17 apr 2016 16:45 Excelsior sc Heerenveen
Speelronde 32
din 19 apr 2016 18:30 Fc Groningen Roda JC
din 19 apr 2016 20:45 PSV Vitesse
woe 20 apr 2016 18:30 FC Twente Excelsior
woe 20 apr 2016 18:30 ADO Den Haag AZ
woe 20 apr 2016 19:45 PEC Zwolle NEC
woe 20 apr 2016 20:45 sc Heerenveen Ajax
woe 20 apr 2016 18:30 FC Utrecht De Graafschap
don 21 apr 2016 18:30 SC Cambuur Willem II
don 21 apr 2016 20:45 Heracles Almelo Feyenoord
Speelronde 33
zon 1 mei 2016 14:30 sc Heerenveen FC Groningen
zon 1 mei 2016 14:30 AZ De Graafschap
zon 1 mei 2016 14:30 Willem II Feyenoord
zon 1 mei 2016 14:30 Ajax FC Twente
zon 1 mei 2016 14:30 PSV SC Cambuur
zon 1 mei 2016 14:30 Excelsior PEC Zwolle
zon 1 mei 2016 14:30 Heracles Almelo ADO Den Haag
zon 1 mei 2016 14:30 Vitesse FC Utrecht
zon 1 mei 2016 14:30 NEC Roda JC
Speelronde 34
zon 8 mei 2016 14:30 SC Cambuur Excelsior
zon 8 mei 2016 14:30 FC Utrecht AZ
zon 8 mei 2016 14:30 Feyenoord NEC
zon 8 mei 2016 14:30 PEC Zwolle PSV
zon 8 mei 2016 14:30 De Graafschap Ajax
zon 8 mei 2016 14:30 Roda JC Willem II
zon 8 mei 2016 14:30 FC Groningen Heracles Almelo
zon 8 mei 2016 14:30 ADO Den Haag sc Heerenveen
zon 8 mei 2016 14:30 FC Twente Vitesse
Play-offs
don 12 mei 2016
zon 15 mei 2016
don 19 mei 2016
zon 22 mei 2016