Speelschema Eredivisie 2015 – 2016

Bij deze het speelschema van de Eredivisie voor het seizoen 2015 – 2016. Bekijk wanneer jouw favoriete club dit jaar moet spelen. Let op: Er kan nog wel eens wat gewijzigd worden door de KNVB. Enjoy!


Speelronde 1 Tijdstip Thuis Uit
vrij 7 aug 2015 20:00 sc Heerenveen De graafschap
zat 8 aug 2015 18:30 PEC Zwolle SC Cambuur
zat 8 aug 2015 19:45 Roda JC Heracles Almelo
zat 8 aug 2015 19:45 ADO Den Haag PSV
zat 8 aug 2015 20:45 Feyenoord FC Utrecht
zon 9 aug 2015 12:30 AZ Ajax
zon 9 aug 2015 14:30 NEC Excelsior
zon 9 aug 2015 14:30 FC Groningen FC Twente
zon 9 aug 2015 16:45 Willem II Vitesse
Speelronde 2
vrij 14 aug 2015 20:00 Vitesse Roda JC
zat 15 aug 2015 18:30 De Graafschap PEC Zwolle
zat 15 aug 2015 19:45 Ajax Willem II
zat 15 aug 2015 19:45 FC Twente ADO Den Haag
zat 15 aug 2015 20:45 Excelsior AZ
zon 16aug 2015 12:30 PSV FC Groningen
zon 16 aug 2015 14:30 SC Cambuur Feyenoord
zon 16 aug 2015 14:30 FC Utrecht sc Heerenveen
zon 16 aug 2015 16:45 Heracles Almelo NEC
Speelronde 3
vrij 21 aug 2015 20:00 FC Groningen Excelsior
zat 22 aug 2015 18:30 Roda JC De graafschap
zat 22 aug 2015 19:45 sc Heerenveen PSV
zat 22 aug 2015 20:45 NEC Ajax
zat 22 aug 2015 20:45 SC Cambuur Heracles Almelo
zon 23 aug 2015 12:30 PEC Zwolle FC Twente
zon 23 aug 2015 14:30 AZ Willem II
zon 23 aug 2015 14:30 ADO Den Haag FC Utrecht
zon 23 aug 2015 16:45 Feyenoord Vitesse
Speelronde 4
vrij 28 aug 2015 20:00 Willem II NEC
zat 29 aug 2015 18:30 FC Utrecht FC Groningen
zat 29 aug 2015 19:45 sc Heerenveen PEC Zwolle
zat 29 aug 2015 19:45 Excelsior De graafschap
zate 29 aug 2015 20:45 Heracles Almelo FC Twente
zon 30 aug 2015 12:30 Ajax ADO Den Haag
zon 30 aug 2015 14:30 AZ Roda JC
zon 30 aug 2015 14:30 Vitesse SC Cambuur
zon 30 aug 2015 16:45 PSV Feyenoord
Speelronde 5
zat 12 sep 2015 18:30 De Graafschap AZ
zat 12 sep 2015 18:30 Roda JC NEC
zat 12 sep 2015 19:45 FC Twente Ajax
zat 12 sep 2015 20:45 SC Cambuur PSV
zat 12 sep 2015 20:45 PEC Zwolle Excelsior
zon 13 sep 2015 12:30 FC Groningen sc Heerenveen
zon 13 sep 2015 14:30 Feyenoord Willem II
zon 13 sep 2015 14:30 ADO Den Haag Heracles Almelo
zon 13 sep 2015 16:45 FC Utrecht Vitesse
Speelronde 6
vrij 18 sep 2015 20:00 NEC sc Heerenveen
zat 19 sep 2015 18:30 sc Cambuur FC Twente
zat 19 sep 2015 19:45 PEC Zwolle ADO Den Haag
zat 19 sep 2015 19:45 Heracles Almelo PSV
zat 19 sep 2015 20:45 Willem II FC Utrecht
zon 20 sep 2015 12:30 Roda JC Feyenoord
zon 20 sep 2015 14:30 Excelsior Ajax
zon 20 sep 2015 14:30 Vitesse De Graafschap
zon 20 sep 2015 16:45 FC Groningen AZ
Speelronde 7
zat 26 sep 2015 18:30 sc Heerenveen Vitesse
zat 26 sep 2015 18:30 FC Utrecht SC Cambuur
zat 26 sep 2015 19:45 Ajax FC Groningen
zat 26 sep 2015 20:45 AZ Heracles Almelo
zat 26 sep 2015 20:45 PSV NEC
zon 27 sep 2015 12:30 De Graafschap Willem II
zon 27 sep 2015 14:30 Feyenoord PEC Zwolle
zon 27 sep 2015 14:30 ADO Den Haag Excelsior
zon 27 sep 2015 16:45 FC Twente Roda JC
Speelronde 8
vrij 2 okt 2015 20:00 Heracles Almelo sc Heerenveen
zat 3 okt 2015 18:30 NEC ADO Den Haag
zat 3 okt 2015 19:45 Roda JC SC Cambuur
zat 3 okt 2015 19:45 Willem II PEC Zwolle
zat 3 okt 2015 20:45 Excelsior FC Utrecht
zon 4 okt 2015 12:30 De Graafschap Feyenoord
zon 4 okt 2015 14:30 Ajax PSV
zon 4 okt 2015 14:30 Vitesse FC Groningen
zon 4 okt 2015 16:45 AZ FC Twente
Speelronde 9
zat 17 okt 2015 18:30 SC Cambuur AZ
zat 17 okt 2015 18:30 FC Groningen Willem II
zat 17 okt 2015 19:45 Heracles Almelo Ajax
zat 17 okt 2015 20:45 FC Utrecht Roda JC
zat 17 okt 2015 20:45 PSV Excelsior
zon 18 okt 2015 12:30 FC Twente NEC
zon 18 okt 2015 14:30 sc Heerenveen Feyenoord
zon 18 okt 2015 14:30 ADO Den Haag De Graafschap
zon 18 okt 2015 16:45 PEC Zwolle Vitesse
Speelronde 10
vrij 23 okt 2015 20:00 PEC Zwolle FC Utrecht
zat 24 okt 2015 18:30 Willem II sc Heerenveen
zat 24 okt 2015 19:45 De Graafschap Heracles Almelo
zat 24 okt 2015 19:45 FC Twente PSV
zat 24 okt 2015 20:45 Roda JC Excelsior
zon 25 okt 2015 12:30 SC Cambuur ADO Den Haag
zon 25 okt 2015 14:30 Vitesse Ajax
zon 25 okt 2015 14:30 NEC FC Groningen
zon 25 okt 2015 16:45 Feyenoord AZ
Speelronde 11
vrij 30 okt 2015 20:00 Heracles Almelo Willem II
zat 31 okt 2015 18:30 FC Groningen PEC Zwolle
zat 31 okt 2015 19:45 Ajax Roda JC
zat 31 okt 2015 19:45 Excelsior Vitesse
zat 31 okt 2015 20:45 De Graafschap PSV
zon 1 nov 2015 12:30 ADO Den Haag Feyenoord
zon 1 nov 2015 14:30 sc Heerenveen SC Cambuur
zon 1 nov 2015 14:30 FC Utrecht FC Twente
zon 1 nov 2015 16:45 AZ NEC
Speelronde 12
vrij 6 nov 2015 20:00 Roda JC ADO Den Haag
zat 7 nov 2015 18:30 FC Twente sc Heerenveen
zat 7 nov 2015 19:45 NEC De Graafschap
zat 7 nov 2015 19:45 Willem II Excelsior
zat 7 nov 2015 20:45 PEC Zwolle Heracles Almelo
zon 8 nov 2015 12:30 PSV FC Utrecht
zon 8 nov 2015 14:30 SC Cambuur FC Groningen
zon 8 nov 2015 14:30 Feyenoord Ajax
zon 8 nov 2015 16:45 Vitesse AZ
Speelronde 13
zat 21 nov 2015 18:30 AZ sc Heerenveen
zat 21 nov 2015 18:30 Roda JC PEC Zwolle
zat 21 nov 2015 19:45 Ajax SC Cambuur
zat 21 nov 2015 20:45 Willem II PSV
zat 21 nov 2015 20:45 De Graafschap FC Groningen
zon 22 nov 2015 12:30 Heracles Almelo Excelsior
zon 22 nov 2015 14:30 Feyenoord FC Twente
zon 22 nov 2015 14:30 NEC FC Utrecht
zon 22 nov 2015 16:45 ADO Den Haag Vitesse
Speelronde 14
vrij 27 nov 2015 20:00 SC Cambuur De Graafschap
zat 28 nov 2015 18:30 sc Heerenveen Roda JC
zat 28 nov 2015 19:45 Excelsior Feyenoord
zat 28 nov 2015 20:45 FC Twente Willem II
zon 29 nov 2015 12:30 Vitesse NEC
zon 29 nov 2015 14:30 PEC Zwolle Ajax
zon 29 nov 2015 14:30 FC Groningen ADO Den Haag
zon 29 nov 2015 14:30 FC Utrecht Heracles Almelo
zon 29 nov 2015 16:45 PSV AZ
Speelronde 15
vrij 4 dec 2015 20:00 AZ ADO Den Haag
zat 5 dec 2015 18:30 Excelsior FC Twente
zat 5 dec 2015 19:45 De Graafschap FC Utrecht
zat 5 dec 2015 19:45 Vitesse PSV
zat 5 dec 2015 20:45 Ajax sc Heerenveen
zon 6 dec 2015 12:30 Willem II SC Cambuur
zon 6 dec 2015 14:30 Feyenoord Heracles Almelo
zon 6 dec 2015 14:30 NEC PEC Zwolle
zon 6 dec 2015 16:45 Roda JC FC Groningen
Speelronde 16
vrij 11 dec 2015 20:00 sc Heerenveen Excelsior
zat 12 dec 2015 18:30 ADO Den Haag Willem II
zat 12 dec 2015 19:45 SC Cambuur NEC
zat 12 dec 2015 19:45 PSV Roda JC
zat 12 dec 2015 20:45 FC Twente De Graafschap
zon 13 dec 2015 12:30 FC Utrecht Ajax
zon 13 dec 2015 14:30 PEC Zwolle AZ
zon 13 dec 2015 14:30 FC Groningen Feyenoord
zon 13 dec 2015 16:45 Heracles Almelo Vitesse
Speelronde 17
vrij 18 dec 2015 20:00 Vitesse FC Twente
zat 19 dec 2015 18:30 Willem II Roda JC
zat 19 dec 2015 19:45 AZ FC Utrecht
zat 19 dec 2015 19:45 PSV PEC Zwolle
zat 19 dec 2015 20:45 Heracles Almelo FC Groningen
zon 20 dec 2015 12:30 Excelsior SC Cambuur
zon 20 dec 2015 14:30 sc Heerenveen ADO Den Haag
zon 20 dec 2015 14:30 NEC Feyenoord
zon 20 dec 2015 16:45 Ajax De Graafschap
Winterstop
Speelronde 18
vrij 15 jan 2016 20:00 FC Twente Heracles Almelo
zat 16 jan 2016 18:30 SC Cambuur Vitesse
zat 16 jan 2016 19:45 PEC Zwolle sc Heerenveen
zat 16 jan 2016 19:45 Roda JC AZ
zat 16 jan 2016 20:45 De Graafschap Excelsior
zon 17 jan 2016 12:30 ADO Den Haag Ajax
zon 17 jan 2016 14:30 Feyenoord PSV
zon 17 jan 2016 14:30 FC Groningen FC Utrecht
zon 17 jan 2016 16:45 NEC Willem II
Speelronde 19
vrij 22 jan 2016 20:00 FC Groningen NEC
zat 23 jan 2016 18:30 Heracles Almelo De Graafschap
zat 23 jan 2016 19:45 Ajax Vitesse
zat 23 jan 2016 19:45 Excelsior Roda JC
zat 23 jan 2016 20:45 sc Heerenveen Willem II
zon 24 jan 2016 12:30 AZ Feyenoord
zon 24 jan 2016 14:30 FC Utrecht PEC Zwolle
zon 24 jan 2016 14:30 PSV FC Twente
zon 24 jan 2016 16:45 ADO Den Haag SC Cambuur
Speelronde 20
din 26 jan 2016 18:30 Willem II FC Groningen
din 26 jan 2016 20:45 Ajax Heracles Almelo
woe 27 jan 2016 18:30 AZ SC Cambuur
woe 27 jan 2016 18:30 NEC FC Twente
woe 27 jan 2016 19:45 De Graafschap ADO Den Haag
woe 27 jan 2016 20:45 Excelsior PSV
woe 27 jan 2016 20:45 Vitesse PEC Zwolle
don 28 jan 2016 18:45 Roda JC FC Utrecht
don 28 jan 2016 20:45 Feyenoord sc Heerenveen
Speelronde 21
vrij 29 jan 2016 20:00 Willem II Heracles Almelo
zat 30 jan 2016 18:30 Vitesse Excelsior
zat 30 jan 2016 19:45 PEC Zwolle FC Groningen
zat 30 jan 2016 19:45 PSV De Graafschap
zat 30 jan 2016 20:45 NEC AZ
zon 31 jan 2016 12:30 Roda JC Ajax
zon 31 jan 2016 14:30 SC Cambuur sc Heerenveen
zon 31 jan 2016 14:30 Feyenoord ADO Den Haag
zon 31 jan 2016 16:45 FC Twente FC Utrecht
Speelronde 22
vrij 2 feb 2016 20:00 Excelsior Willem II
zat 3 feb 2016 18:30 ADO Den Haag Roda JC
zat 3 feb 2016 19:45 sc Heerenveen FC Twente
zat 3 feb 2016 19:45 AZ Vitesse
zat 3 feb 2016 20:45 Heracles Almelo PEC Zwolle
zon 4 feb 2016 12:30 Ajax Feyenoord
zon 4 feb 2016 14:30 De Graafschap NEC
zon 4 feb 2016 14:30 FC Groningen SC Cambuur
zon 4 feb 2016 16:45 FC Utrecht PSV
Speelronde 23
vrij 12 feb 2016 20:00 SC Cambuur FC Utrecht
zat 13 feb 2016 18:30 Heracles Almelo AZ
zat 13 feb 2016 19:45 Willem II De Graafschap
zat 13 feb 2016 19:45 Roda JC FC Twente
zat 13 feb 2016 20:45 Vitesse sc Heerenveen
zon 14 feb 2016 12:30 FC Groningen Ajax
zon 14 feb 2016 14:30 PEC Zwolle Feyenoord
zon 14 feb 2016 14:30 Excelsior ADO Den Haag
zon 14 feb 2016 16:45 NEC PSV
Speelronde 24
vrij 19 feb 2016 20:00 ADO Den Haag PEC Zwolle
zat 20 feb 2016 18:30 AZ FC Groningen
zat 20 feb 2016 19:45 sc Heerenveen NEC
zat 20 feb 2016 19:45 PSV Heracles Almelo
zat 20 feb 2016 20:45 FC Twente SC Cambuur
zon 21 feb 2016 16:45 Feyenoord Roda JC
zon 21 feb 2016 14:30 FC Utrecht Willem II
zon 21 feb 2016 14:30 Ajax Excelsior
zon 21 feb 2016 12:30 De Graafschap Vitesse
Speelronde 25
vrij 26 feb 2016 20:00 Excelsior NEC
zat 27 feb 2016 18:30 FC Twente FC Groningen
zat 27 feb 2016 19:45 SC Cambuur PEC Zwolle
zat 27 feb 2016 19:45 PSV ADO Den Haag
zat 27 feb 2016 20:45 Vitesse Willem II
zon 28 feb 2016 12:30 Heracles Almelo Roda JC
zon 28 feb 2016 14:30 De Graafschap sc Heerenveen
zon 28 feb 2016 14:30 FC Utrecht Feyenoord
zon 28 feb 2016 16:45 Ajax AZ
Speelronde 26
vrij 4 maa 2016 20:00 ADO den Haag FC Twente
zat 5 maa 2016 18:30 PEC Zwolle De Graafschap
zat 5 maa 2016 19:45 AZ Excelsior
zat 5 maa 2016 19:45 FC Groningen PSV
zat 5 maa 2016 20:45 sc Heerenveen FC Utrecht
zon 6 maa 2016 12:30 NEC Heracles Almelo
zon 6 maa 2016 14:30 Willem II Ajax
zon 6 maa 2016 14:30 Roda JC Vitesse
zon 6 maa 2016 16:45 Feyenoord SC Cambuur
Speelronde 27
vrij 11 maa 2016 20:00 De Graafschap Roda JC
zat 12 maa 2016 19:45 Willem II AZ
zat 12 maa 2016 19:45 PSV sc Heerenveen
zat 12 maa 2016 18:30 FC Twente PEC Zwolle
zat 12 maa 2016 20:45 Excelsior FC Groningen
zon 13 maa 2016 12:30 FC Utrecht ADO Den Haag
zon 13 maa 2016 14:30 Heracles Almelo SC Cambuur
zon 13 maa 2016 14:30 Vitesse Feyenoord
zon 13 maa 2016 16:45 Ajax NEC
Speelronde 28
vrij 18 maa 2016 20:00 FC Utrecht Excelsior
zat 19 maa 2016 18:30 sc Heerenveen Heracles Almelo
zat 19 maa 2016 19:45 Feyenoord De Graafschap
zat 19 maa 2016 19:45 PEC Zwolle Willem II
zat 19 maa 2016 20:45 SC Cambuur Roda JC
zon 20 maa 2016 12:30 FC Twente AZ
zon 20 maa 2016 14:30 FC Groningen Vitesse
zon 20 maa 2016 14:30 ADO Den Haag NEC
zon 20 maa 2016 16:45 PSV Ajax
Speelronde 29
zat 2 apr 2016 18:30 Heracles Almelo FC Utrecht
zat 2 apr 2016 18:30 De Graafschap SC Cambuur
zat 2 apr 2016 19:45 AZ PSV
zat 2 apr 2016 20:45 Feyenoord Excelsior
zat 2 apr 2016 20:45 Willem II FC Twente
zon 3 apr 2016 12:30 NEC Vitesse
zon 3 apr 2016 14:30 Roda JC sc Heerenveen
zon 3 apr 2016 14:30 ADO Den Haag FC Groningen
zon 3 apr 2016 16:45 Ajax PEC Zwolle
Speelronde 30
vrij 8 apr 2016 20:00 PEC Zwolle Roda JC
zat 9 apr 2016 18:30 Excelsior Heracles Almelo
zat 9 apr 2016 19:45 SC Cambuur Ajax
zat 9 apr 2016 19:45 Vitesse ADO Den Haag
zat 9 apr 2016 20:45 PSV Willem II
zon 10 apr 2016 12:30 sc Heerenveen AZ
zon 10 apr 2016 14:30 FC Utrecht NEC
zon 10 apr 2016 14:30 FC Groningen De Graafschap
zon 10 apr 2016 16:45 FC Twente Feyenoord
Speelronde 31
vrij 15 apr 2016 20:00 De Graafschap FC Twente
zat 16 apr 2016 18:30 Vitesse Heracles Almelo
zat 16 apr 2016 19:45 Feyenoord FC Groningen
zat 16 apr 2016 19:45 AZ PEC Zwolle
zat 16 apr 2016 20:45 Roda JC PSV
zon 17 apr 2016 12:30 Ajax FC Utrecht
zon 17 apr 2016 14:30 Willem II ADO Den Haag
zon 17 apr 2016 14:30 NEC SC Cambuur
zon 17 apr 2016 16:45 Excelsior sc Heerenveen
Speelronde 32
din 19 apr 2016 18:30 Fc Groningen Roda JC
din 19 apr 2016 20:45 PSV Vitesse
woe 20 apr 2016 18:30 FC Twente Excelsior
woe 20 apr 2016 18:30 ADO Den Haag AZ
woe 20 apr 2016 19:45 PEC Zwolle NEC
woe 20 apr 2016 20:45 sc Heerenveen Ajax
woe 20 apr 2016 18:30 FC Utrecht De Graafschap
don 21 apr 2016 18:30 SC Cambuur Willem II
don 21 apr 2016 20:45 Heracles Almelo Feyenoord
Speelronde 33
zon 1 mei 2016 14:30 sc Heerenveen FC Groningen
zon 1 mei 2016 14:30 AZ De Graafschap
zon 1 mei 2016 14:30 Willem II Feyenoord
zon 1 mei 2016 14:30 Ajax FC Twente
zon 1 mei 2016 14:30 PSV SC Cambuur
zon 1 mei 2016 14:30 Excelsior PEC Zwolle
zon 1 mei 2016 14:30 Heracles Almelo ADO Den Haag
zon 1 mei 2016 14:30 Vitesse FC Utrecht
zon 1 mei 2016 14:30 NEC Roda JC
Speelronde 34
zon 8 mei 2016 14:30 SC Cambuur Excelsior
zon 8 mei 2016 14:30 FC Utrecht AZ
zon 8 mei 2016 14:30 Feyenoord NEC
zon 8 mei 2016 14:30 PEC Zwolle PSV
zon 8 mei 2016 14:30 De Graafschap Ajax
zon 8 mei 2016 14:30 Roda JC Willem II
zon 8 mei 2016 14:30 FC Groningen Heracles Almelo
zon 8 mei 2016 14:30 ADO Den Haag sc Heerenveen
zon 8 mei 2016 14:30 FC Twente Vitesse
Play-offs
don 12 mei 2016
zon 15 mei 2016
don 19 mei 2016
zon 22 mei 2016
Read More »

VIDEO: Aankomst Robin van Persie bij Fenerbahce

Episch onthaal van Robin van Persie in Istanbul. Van Persie is op weg naar zijn nieuwe club Fenerbahce en wordt door honderden, zoniet duizenden, fans welkom geheten op het vliegveld. Vuurwerk, vlaggen, mannen met snorren… ALLES! Van Persie is aan in Turkije!
Bekijk de beelden hieronder.

Read More »

Speelschema Premier league 2015 – 2016

Het speelschema voor de premier league 2015-2016 is bekend. Benieuwd wanneer jouw favoriete Engelse voetbalclub moet spelen? Check het hieronder!



08/08/2015 15:00 A.F.C. Bournemouth v Aston Villa
08/08/2015 15:00 Arsenal v West Ham United
08/08/2015 15:00 Chelsea v Swansea City
08/08/2015 15:00 Everton v Watford
08/08/2015 15:00 Leicester City v Sunderland
08/08/2015 15:00 Manchester United v Tottenham Hotspur
08/08/2015 15:00 Newcastle United v Southampton
08/08/2015 15:00 Norwich City v Crystal Palace
08/08/2015 15:00 Stoke City v Liverpool
08/08/2015 15:00 West Bromwich Albion v Manchester City
15/08/2015 15:00 Aston Villa v Manchester United
15/08/2015 15:00 Crystal Palace v Arsenal
15/08/2015 15:00 Liverpool v A.F.C. Bournemouth
15/08/2015 15:00 Manchester City v Chelsea
15/08/2015 15:00 Southampton v Everton
15/08/2015 15:00 Sunderland v Norwich City
15/08/2015 15:00 Swansea City v Newcastle United
15/08/2015 15:00 Tottenham Hotspur v Stoke City
15/08/2015 15:00 Watford v West Bromwich Albion
15/08/2015 15:00 West Ham United v Leicester City
22/08/2015 15:00 Arsenal v Liverpool
22/08/2015 15:00 Crystal Palace v Aston Villa
22/08/2015 15:00 Everton v Manchester City
22/08/2015 15:00 Leicester City v Tottenham Hotspur
22/08/2015 15:00 Manchester United v Newcastle United
22/08/2015 15:00 Norwich City v Stoke City

22/08/2015 15:00 Sunderland v Swansea City
22/08/2015 15:00 Watford v Southampton
22/08/2015 15:00 West Bromwich Albion v Chelsea
22/08/2015 15:00 West Ham United v A.F.C. Bournemouth
29/08/2015 15:00 A.F.C. Bournemouth v Leicester City
29/08/2015 15:00 Aston Villa v Sunderland
29/08/2015 15:00 Chelsea v Crystal Palace
29/08/2015 15:00 Liverpool v West Ham United
29/08/2015 15:00 Manchester City v Watford
29/08/2015 15:00 Newcastle United v Arsenal
29/08/2015 15:00 Southampton v Norwich City
29/08/2015 15:00 Stoke City v West Bromwich Albion
29/08/2015 15:00 Swansea City v Manchester United
29/08/2015 15:00 Tottenham Hotspur v Everton
12/09/2015 15:00 Arsenal v Stoke City
12/09/2015 15:00 Crystal Palace v Manchester City
12/09/2015 15:00 Everton v Chelsea
12/09/2015 15:00 Leicester City v Aston Villa
12/09/2015 15:00 Manchester United v Liverpool
12/09/2015 15:00 Norwich City v A.F.C. Bournemouth
12/09/2015 15:00 Sunderland v Tottenham Hotspur
12/09/2015 15:00 Watford v Swansea City
12/09/2015 15:00 West Bromwich Albion v Southampton
12/09/2015 15:00 West Ham United v Newcastle United
19/09/2015 15:00 A.F.C. Bournemouth v Sunderland
19/09/2015 15:00 Aston Villa v West Bromwich Albion
19/09/2015 15:00 Chelsea v Arsenal

19/09/2015 15:00 Liverpool v Norwich City
19/09/2015 15:00 Manchester City v West Ham United
19/09/2015 15:00 Newcastle United v Watford
19/09/2015 15:00 Southampton v Manchester United
19/09/2015 15:00 Stoke City v Leicester City
19/09/2015 15:00 Swansea City v Everton
19/09/2015 15:00 Tottenham Hotspur v Crystal Palace
26/09/2015 15:00 Leicester City v Arsenal
26/09/2015 15:00 Liverpool v Aston Villa
26/09/2015 15:00 Manchester United v Sunderland
26/09/2015 15:00 Newcastle United v Chelsea
26/09/2015 15:00 Southampton v Swansea City
26/09/2015 15:00 Stoke City v A.F.C. Bournemouth
26/09/2015 15:00 Tottenham Hotspur v Manchester City
26/09/2015 15:00 Watford v Crystal Palace
26/09/2015 15:00 West Bromwich Albion v Everton
26/09/2015 15:00 West Ham United v Norwich City
03/10/2015 15:00 A.F.C. Bournemouth v Watford
03/10/2015 15:00 Arsenal v Manchester United
03/10/2015 15:00 Aston Villa v Stoke City
03/10/2015 15:00 Chelsea v Southampton
03/10/2015 15:00 Crystal Palace v West Bromwich Albion
03/10/2015 15:00 Everton v Liverpool
03/10/2015 15:00 Manchester City v Newcastle United
03/10/2015 15:00 Norwich City v Leicester City
03/10/2015 15:00 Sunderland v West Ham United
03/10/2015 15:00 Swansea City v Tottenham Hotspur

17/10/2015 15:00 Chelsea v Aston Villa
17/10/2015 15:00 Crystal Palace v West Ham United
17/10/2015 15:00 Everton v Manchester United
17/10/2015 15:00 Manchester City v A.F.C. Bournemouth
17/10/2015 15:00 Newcastle United v Norwich City
17/10/2015 15:00 Southampton v Leicester City
17/10/2015 15:00 Swansea City v Stoke City
17/10/2015 15:00 Tottenham Hotspur v Liverpool
17/10/2015 15:00 Watford v Arsenal
17/10/2015 15:00 West Bromwich Albion v Sunderland
24/10/2015 15:00 A.F.C. Bournemouth v Tottenham Hotspur
24/10/2015 15:00 Arsenal v Everton
24/10/2015 15:00 Aston Villa v Swansea City
24/10/2015 15:00 Leicester City v Crystal Palace
24/10/2015 15:00 Liverpool v Southampton
24/10/2015 15:00 Manchester United v Manchester City
24/10/2015 15:00 Norwich City v West Bromwich Albion
24/10/2015 15:00 Stoke City v Watford
24/10/2015 15:00 Sunderland v Newcastle United
24/10/2015 15:00 West Ham United v Chelsea
31/10/2015 15:00 Chelsea v Liverpool
31/10/2015 15:00 Crystal Palace v Manchester United
31/10/2015 15:00 Everton v Sunderland
31/10/2015 15:00 Manchester City v Norwich City
31/10/2015 15:00 Newcastle United v Stoke City
31/10/2015 15:00 Southampton v A.F.C. Bournemouth
31/10/2015 15:00 Swansea City v Arsenal
31/10/2015 15:00 Tottenham Hotspur v Aston Villa

31/10/2015 15:00 Watford v West Ham United
31/10/2015 15:00 West Bromwich Albion v Leicester City
07/11/2015 15:00 A.F.C. Bournemouth v Newcastle United
07/11/2015 15:00 Arsenal v Tottenham Hotspur
07/11/2015 15:00 Aston Villa v Manchester City
07/11/2015 15:00 Leicester City v Watford
07/11/2015 15:00 Liverpool v Crystal Palace
07/11/2015 15:00 Manchester United v West Bromwich Albion
07/11/2015 15:00 Norwich City v Swansea City
07/11/2015 15:00 Stoke City v Chelsea
07/11/2015 15:00 Sunderland v Southampton
07/11/2015 15:00 West Ham United v Everton
21/11/2015 15:00 Chelsea v Norwich City
21/11/2015 15:00 Crystal Palace v Sunderland
21/11/2015 15:00 Everton v Aston Villa
21/11/2015 15:00 Manchester City v Liverpool
21/11/2015 15:00 Newcastle United v Leicester City
21/11/2015 15:00 Southampton v Stoke City
21/11/2015 15:00 Swansea City v A.F.C. Bournemouth
21/11/2015 15:00 Tottenham Hotspur v West Ham United
21/11/2015 15:00 Watford v Manchester United
21/11/2015 15:00 West Bromwich Albion v Arsenal
28/11/2015 15:00 A.F.C. Bournemouth v Everton
28/11/2015 15:00 Aston Villa v Watford
28/11/2015 15:00 Crystal Palace v Newcastle United
28/11/2015 15:00 Leicester City v Manchester United
28/11/2015 15:00 Liverpool v Swansea City

28/11/2015 15:00 Manchester City v Southampton
28/11/2015 15:00 Norwich City v Arsenal
28/11/2015 15:00 Sunderland v Stoke City
28/11/2015 15:00 Tottenham Hotspur v Chelsea
28/11/2015 15:00 West Ham United v West Bromwich Albion
05/12/2015 15:00 Arsenal v Sunderland
05/12/2015 15:00 Chelsea v A.F.C. Bournemouth
05/12/2015 15:00 Everton v Crystal Palace
05/12/2015 15:00 Manchester United v West Ham United
05/12/2015 15:00 Newcastle United v Liverpool
05/12/2015 15:00 Southampton v Aston Villa
05/12/2015 15:00 Stoke City v Manchester City
05/12/2015 15:00 Swansea City v Leicester City
05/12/2015 15:00 Watford v Norwich City
05/12/2015 15:00 West Bromwich Albion v Tottenham Hotspur
12/12/2015 15:00 A.F.C. Bournemouth v Manchester United
12/12/2015 15:00 Aston Villa v Arsenal
12/12/2015 15:00 Crystal Palace v Southampton
12/12/2015 15:00 Leicester City v Chelsea
12/12/2015 15:00 Liverpool v West Bromwich Albion
12/12/2015 15:00 Manchester City v Swansea City
12/12/2015 15:00 Norwich City v Everton
12/12/2015 15:00 Sunderland v Watford
12/12/2015 15:00 Tottenham Hotspur v Newcastle United
12/12/2015 15:00 West Ham United v Stoke City
19/12/2015 15:00 Arsenal v Manchester City
19/12/2015 15:00 Chelsea v Sunderland

19/12/2015 15:00 Everton v Leicester City
19/12/2015 15:00 Manchester United v Norwich City
19/12/2015 15:00 Newcastle United v Aston Villa
19/12/2015 15:00 Southampton v Tottenham Hotspur
19/12/2015 15:00 Stoke City v Crystal Palace
19/12/2015 15:00 Swansea City v West Ham United
19/12/2015 15:00 Watford v Liverpool
19/12/2015 15:00 West Bromwich Albion v A.F.C. Bournemouth
26/12/2015 15:00 A.F.C. Bournemouth v Crystal Palace
26/12/2015 15:00 Aston Villa v West Ham United
26/12/2015 15:00 Chelsea v Watford
26/12/2015 15:00 Liverpool v Leicester City
26/12/2015 15:00 Manchester City v Sunderland
26/12/2015 15:00 Newcastle United v Everton
26/12/2015 15:00 Southampton v Arsenal
26/12/2015 15:00 Stoke City v Manchester United
26/12/2015 15:00 Swansea City v West Bromwich Albion
26/12/2015 15:00 Tottenham Hotspur v Norwich City
28/12/2015 15:00 Arsenal v A.F.C. Bournemouth
28/12/2015 15:00 Crystal Palace v Swansea City
28/12/2015 15:00 Everton v Stoke City
28/12/2015 15:00 Leicester City v Manchester City
28/12/2015 15:00 Manchester United v Chelsea
28/12/2015 15:00 Norwich City v Aston Villa
28/12/2015 15:00 Sunderland v Liverpool
28/12/2015 15:00 Watford v Tottenham Hotspur
28/12/2015 15:00 West Bromwich Albion v Newcastle United
28/12/2015 15:00 West Ham United v Southampton

02/01/2016 15:00 Arsenal v Newcastle United
02/01/2016 15:00 Crystal Palace v Chelsea
02/01/2016 15:00 Everton v Tottenham Hotspur
02/01/2016 15:00 Leicester City v A.F.C. Bournemouth
02/01/2016 15:00 Manchester United v Swansea City
02/01/2016 15:00 Norwich City v Southampton
02/01/2016 15:00 Sunderland v Aston Villa
02/01/2016 15:00 Watford v Manchester City
02/01/2016 15:00 West Bromwich Albion v Stoke City
02/01/2016 15:00 West Ham United v Liverpool
12/01/2016 19:45 A.F.C. Bournemouth v West Ham United
12/01/2016 19:45 Aston Villa v Crystal Palace
12/01/2016 20:00 Liverpool v Arsenal
12/01/2016 19:45 Swansea City v Sunderland
13/01/2016 19:45 Chelsea v West Bromwich Albion
13/01/2016 19:45 Manchester City v Everton
13/01/2016 19:45 Newcastle United v Manchester United
13/01/2016 19:45 Southampton v Watford
13/01/2016 19:45 Stoke City v Norwich City
13/01/2016 20:00 Tottenham Hotspur v Leicester City
16/01/2016 15:00 A.F.C. Bournemouth v Norwich City
16/01/2016 15:00 Aston Villa v Leicester City
16/01/2016 15:00 Chelsea v Everton
16/01/2016 15:00 Liverpool v Manchester United
16/01/2016 15:00 Manchester City v Crystal Palace
16/01/2016 15:00 Newcastle United v West Ham United

16/01/2016 15:00 Southampton v West Bromwich Albion
16/01/2016 15:00 Stoke City v Arsenal
16/01/2016 15:00 Swansea City v Watford
16/01/2016 15:00 Tottenham Hotspur v Sunderland
23/01/2016 15:00 Arsenal v Chelsea
23/01/2016 15:00 Crystal Palace v Tottenham Hotspur
23/01/2016 15:00 Everton v Swansea City
23/01/2016 15:00 Leicester City v Stoke City
23/01/2016 15:00 Manchester United v Southampton
23/01/2016 15:00 Norwich City v Liverpool
23/01/2016 15:00 Sunderland v A.F.C. Bournemouth
23/01/2016 15:00 Watford v Newcastle United
23/01/2016 15:00 West Bromwich Albion v Aston Villa
23/01/2016 15:00 West Ham United v Manchester City
02/02/2016 19:45 Arsenal v Southampton
02/02/2016 20:00 Crystal Palace v A.F.C. Bournemouth
02/02/2016 19:45 Leicester City v Liverpool
02/02/2016 20:00 Manchester United v Stoke City
02/02/2016 19:45 Norwich City v Tottenham Hotspur
02/02/2016 19:45 Sunderland v Manchester City
02/02/2016 19:45 Watford v Chelsea
02/02/2016 20:00 West Bromwich Albion v Swansea City
02/02/2016 19:45 West Ham United v Aston Villa
03/02/2016 19:45 Everton v Newcastle United
06/02/2016 15:00 A.F.C. Bournemouth v Arsenal
06/02/2016 15:00 Aston Villa v Norwich City

06/02/2016 15:00 Chelsea v Manchester United
06/02/2016 15:00 Liverpool v Sunderland
06/02/2016 15:00 Manchester City v Leicester City
06/02/2016 15:00 Newcastle United v West Bromwich Albion
06/02/2016 15:00 Southampton v West Ham United
06/02/2016 15:00 Stoke City v Everton
06/02/2016 15:00 Swansea City v Crystal Palace
06/02/2016 15:00 Tottenham Hotspur v Watford
13/02/2016 15:00 A.F.C. Bournemouth v Stoke City
13/02/2016 15:00 Arsenal v Leicester City
13/02/2016 15:00 Aston Villa v Liverpool
13/02/2016 15:00 Chelsea v Newcastle United
13/02/2016 15:00 Crystal Palace v Watford
13/02/2016 15:00 Everton v West Bromwich Albion
13/02/2016 15:00 Manchester City v Tottenham Hotspur
13/02/2016 15:00 Norwich City v West Ham United
13/02/2016 15:00 Sunderland v Manchester United
13/02/2016 15:00 Swansea City v Southampton
27/02/2016 15:00 Leicester City v Norwich City
27/02/2016 15:00 Liverpool v Everton
27/02/2016 15:00 Manchester United v Arsenal
27/02/2016 15:00 Newcastle United v Manchester City
27/02/2016 15:00 Southampton v Chelsea
27/02/2016 15:00 Stoke City v Aston Villa
27/02/2016 15:00 Tottenham Hotspur v Swansea City
27/02/2016 15:00 Watford v A.F.C. Bournemouth
27/02/2016 15:00 West Bromwich Albion v Crystal Palace
27/02/2016 15:00 West Ham United v Sunderland

01/03/2016 19:45 A.F.C. Bournemouth v Southampton
01/03/2016 19:45 Arsenal v Swansea City
01/03/2016 19:45 Aston Villa v Everton
01/03/2016 19:45 Leicester City v West Bromwich Albion
01/03/2016 20:00 Liverpool v Manchester City
01/03/2016 20:00 Manchester United v Watford
01/03/2016 19:45 Norwich City v Chelsea
01/03/2016 19:45 Sunderland v Crystal Palace
01/03/2016 19:45 West Ham United v Tottenham Hotspur
02/03/2016 19:45 Stoke City v Newcastle United
05/03/2016 15:00 Chelsea v Stoke City
05/03/2016 15:00 Crystal Palace v Liverpool
05/03/2016 15:00 Everton v West Ham United
05/03/2016 15:00 Manchester City v Aston Villa
05/03/2016 15:00 Newcastle United v A.F.C. Bournemouth
05/03/2016 15:00 Southampton v Sunderland
05/03/2016 15:00 Swansea City v Norwich City
05/03/2016 15:00 Tottenham Hotspur v Arsenal
05/03/2016 15:00 Watford v Leicester City
05/03/2016 15:00 West Bromwich Albion v Manchester United
12/03/2016 15:00 A.F.C. Bournemouth v Swansea City
12/03/2016 15:00 Arsenal v West Bromwich Albion
12/03/2016 15:00 Aston Villa v Tottenham Hotspur
12/03/2016 15:00 Leicester City v Newcastle United
12/03/2016 15:00 Liverpool v Chelsea
12/03/2016 15:00 Manchester United v Crystal Palace

12/03/2016 15:00 Norwich City v Manchester City
12/03/2016 15:00 Stoke City v Southampton
12/03/2016 15:00 Sunderland v Everton
12/03/2016 15:00 West Ham United v Watford
19/03/2016 15:00 Chelsea v West Ham United
19/03/2016 15:00 Crystal Palace v Leicester City
19/03/2016 15:00 Everton v Arsenal
19/03/2016 15:00 Manchester City v Manchester United
19/03/2016 15:00 Newcastle United v Sunderland
19/03/2016 15:00 Southampton v Liverpool
19/03/2016 15:00 Swansea City v Aston Villa
19/03/2016 15:00 Tottenham Hotspur v A.F.C. Bournemouth
19/03/2016 15:00 Watford v Stoke City
19/03/2016 15:00 West Bromwich Albion v Norwich City
02/04/2016 15:00 A.F.C. Bournemouth v Manchester City
02/04/2016 15:00 Arsenal v Watford
02/04/2016 15:00 Aston Villa v Chelsea
02/04/2016 15:00 Leicester City v Southampton
02/04/2016 15:00 Liverpool v Tottenham Hotspur
02/04/2016 15:00 Manchester United v Everton
02/04/2016 15:00 Norwich City v Newcastle United
02/04/2016 15:00 Stoke City v Swansea City
02/04/2016 15:00 Sunderland v West Bromwich Albion
02/04/2016 15:00 West Ham United v Crystal Palace
09/04/2016 15:00 Aston Villa v A.F.C. Bournemouth
09/04/2016 15:00 Crystal Palace v Norwich City
09/04/2016 15:00 Liverpool v Stoke City

09/04/2016 15:00 Manchester City v West Bromwich Albion
09/04/2016 15:00 Southampton v Newcastle United
09/04/2016 15:00 Sunderland v Leicester City
09/04/2016 15:00 Swansea City v Chelsea
09/04/2016 15:00 Tottenham Hotspur v Manchester United
09/04/2016 15:00 Watford v Everton
09/04/2016 15:00 West Ham United v Arsenal
16/04/2016 15:00 A.F.C. Bournemouth v Liverpool
16/04/2016 15:00 Arsenal v Crystal Palace
16/04/2016 15:00 Chelsea v Manchester City
16/04/2016 15:00 Everton v Southampton
16/04/2016 15:00 Leicester City v West Ham United
16/04/2016 15:00 Manchester United v Aston Villa
16/04/2016 15:00 Newcastle United v Swansea City
16/04/2016 15:00 Norwich City v Sunderland
16/04/2016 15:00 Stoke City v Tottenham Hotspur
16/04/2016 15:00 West Bromwich Albion v Watford
23/04/2016 15:00 A.F.C. Bournemouth v Chelsea
23/04/2016 15:00 Aston Villa v Southampton
23/04/2016 15:00 Crystal Palace v Everton
23/04/2016 15:00 Leicester City v Swansea City
23/04/2016 15:00 Liverpool v Newcastle United
23/04/2016 15:00 Manchester City v Stoke City
23/04/2016 15:00 Norwich City v Watford
23/04/2016 15:00 Sunderland v Arsenal
23/04/2016 15:00 Tottenham Hotspur v West Bromwich Albion
23/04/2016 15:00 West Ham United v Manchester United

30/04/2016 15:00 Arsenal v Norwich City
30/04/2016 15:00 Chelsea v Tottenham Hotspur
30/04/2016 15:00 Everton v A.F.C. Bournemouth
30/04/2016 15:00 Manchester United v Leicester City
30/04/2016 15:00 Newcastle United v Crystal Palace
30/04/2016 15:00 Southampton v Manchester City
30/04/2016 15:00 Stoke City v Sunderland
30/04/2016 15:00 Swansea City v Liverpool
30/04/2016 15:00 Watford v Aston Villa
30/04/2016 15:00 West Bromwich Albion v West Ham United
07/05/2016 15:00 A.F.C. Bournemouth v West Bromwich Albion
07/05/2016 15:00 Aston Villa v Newcastle United
07/05/2016 15:00 Crystal Palace v Stoke City
07/05/2016 15:00 Leicester City v Everton
07/05/2016 15:00 Liverpool v Watford
07/05/2016 15:00 Manchester City v Arsenal
07/05/2016 15:00 Norwich City v Manchester United
07/05/2016 15:00 Sunderland v Chelsea
07/05/2016 15:00 Tottenham Hotspur v Southampton
07/05/2016 15:00 West Ham United v Swansea City
15/05/2016 15:00 Arsenal v Aston Villa
15/05/2016 15:00 Chelsea v Leicester City
15/05/2016 15:00 Everton v Norwich City
15/05/2016 15:00 Manchester United v A.F.C. Bournemouth
15/05/2016 15:00 Newcastle United v Tottenham Hotspur
15/05/2016 15:00 Southampton v Crystal Palace
15/05/2016 15:00 Stoke City v West Ham United
15/05/2016 15:00 Swansea City v Manchester City

15/05/2016 15:00 Watford v Sunderland
15/05/2016 15:00 West Bromwich Albion v Liverpool

Read More »

Zlatan Ibrahimovic – 805 million names

Op 14 februari speelde PSG – Paris Saint-Germain tegen Caen en Zlatan Ibrahimovic scoorde al na 2 minuten. Nadat hij de felicitaties van teamgenoten in ontvangst had genomen trok hij zijn shirt uit. Dit blijkt achteraf onderdeel te zijn van een campagne tegen honger. Bekijk het filmpje hieronder. ‪#‎805millionnames‬

Read More »

Zaalvoetbal = Oorlog @ Leekster voetbalgala

Afgelopen weekend stond het jaarlijkse Leekster voetbalgala op het programma. Na afloop van de finale ontstond een massale vechtpartij. Dit mocht geen verrassing heten, de afgelopen 2 jaar eindigden de voetbalgala’s ook in een veldslag. Voor de liefhebbers: Pelikaan S uit Oostwold won de finale van de titelverdediger Marum.

Read More »

Het Duits van Jean Marie Pfaff

Er is de laatste tijd veel kritiek op de media optredens van Louis van Gaal. Zijn Engels zou matig zijn en hij zou veel Nederlandse uitdrukkingen rechtstreeks vertalen naar het Engels. Wij zijn even de archiefkast ingedoken en hebben beelden van Jean Marie Pfaff die in het Duits een interview geeft na een wedstrijd. Hilarische beelden waarbij Pfaff in het Duits probeert te vertellen hoe hij de wedstrijd beleefde en wat hij van de penalty vond.

Read More »

Streaker SC Cambuur – Az + Geniaal commentaar Theo Reitsma

Tijdens de wedstrijd tussen Cambuur en AZ kwam er een als sinterklaas verkleedde streaker het veld op. Theo Reitsma deed verslag van deze wedstrijd en zorgde voor scherp commentaar.

Read More »
Copyright © 2016 Voetbal is oorlog